Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych

Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna kokosowego zajęły drugie miejsce w Konkursie Nowości Ogrodniczych organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaufanie i docenienie naszej firmy!

Czytaj także:
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Targi Gardenia 2022 - dziękujemy! Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Warsaw Home Green Days 2022 - dziękujemy! Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku na targach Warsaw Home Green Days 2022. W czasie......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...