Dni Otwarte 2022

Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25 listopada.

Nasi klienci mieli okazję zapoznać się z naszą aktualną ofertą, ze szczególnym uwzględnieniem nowości i planów na nadchodzący sezon. Tradycyjnie do ich dyspozycji byli nasi goście specjalni prof. dr hab. Gabriel Łabanowski z Zakładu Ochrony Roślin Ozdobnych i dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, którzy służyli swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Na wszystkich odwiedzających czekał także poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Czytaj także:
Targi Gardenia 2022 - dziękujemy! Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna......»
Warsaw Home Green Days 2022 - dziękujemy! Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku na targach Warsaw Home Green Days 2022. W czasie......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...