Zapraszamy na dzień otwarty!

SZANOWNI PAŃSTWO !

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który odbędzie się:

22 listopada 2019 r.

w siedzibie firmy w Brzeszczach przy ulicy Daszyńskiego 63 w godzinach 8:00-16:00.

Podczas dnia otwartego będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z ofertą ogrodniczą firmy, a w szczególności nowościami na sezon 2020 oraz złożenia zamówień przedsezonowych na szczególnie dogodnych warunkach.
 
Zamówienia złożone w trakcie spotkania będą premiowane dodatkowymi upustami oraz wydłużonymi terminami płatności.


Gośćmi specjalnymi do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 - 16:00 będą prof. dr hab. Gabriel Łabanowski z Zakładu Ochrony Roślin Ozdobnych  Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach i dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Serdecznie zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniu.
 

Czytaj także:
Targi Gardenia 2020 W ostatnich dniach nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 13-15.02.2020! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Dzień Otwarty 2019 Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszym dniu otwartym! W tym roku odbył się on 22 listopada.......»
WAŻNA INFORMACJA W związku z docierającymi do nas informacjami oświadczamy, że firma Tin Tours sp. z o. o. nie posiada filli w Łodzi......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...