Zapraszamy na dzień otwarty!

SZANOWNI PAŃSTWO !

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który odbędzie się:

22 listopada 2019 r.

w siedzibie firmy w Brzeszczach przy ulicy Daszyńskiego 63 w godzinach 8:00-16:00.

Podczas dnia otwartego będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z ofertą ogrodniczą firmy, a w szczególności nowościami na sezon 2020 oraz złożenia zamówień przedsezonowych na szczególnie dogodnych warunkach.
 
Zamówienia złożone w trakcie spotkania będą premiowane dodatkowymi upustami oraz wydłużonymi terminami płatności.


Gośćmi specjalnymi do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 - 16:00 będą prof. dr hab. Gabriel Łabanowski z Zakładu Ochrony Roślin Ozdobnych  Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach i dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Serdecznie zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniu.
 

Czytaj także:
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Targi Gardenia 2022 - dziękujemy! Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...