DNI OTWARTE TIN TOURS 2016

W dniach 24-25 listopada 2016 roku miała miejsce kolejna edycja DNI OTWARTYCH w siedzibie naszej firmy. Rokrocznie w tym wydarzeniu biorą udział zarówno kontrahenci, z którymi już od wielu lat współpracujemy, jak i nowi klienci, z którymi nawiązujemy długoterminową współpracę.

W trakcie DNI OTWARTYCH przybyli Goście mieli możliwość zapoznania się z asortymentem ogrodniczym oraz naszą najnowszą ofertą na sezon wiosna - lato 2017.  

Swoją obecnością zaszczycili nas także prof. dr hab. Adam Wojdyła - kierownik Zakładu Ochrony Roślin Warzywnych i Ozdobnych oraz dr inż. Jacek Nowak - kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, którzy chętnie dzielili się z naszymi Kontrahentami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiadali na wszystkie pytania z zakresu ochrony i uprawy roślin.

Na Gości czekały również upominki oraz poczęstunek.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

 

 


 

Czytaj także:
4.08.2023 - skrócone godziny pracy Informujemy, że ze względu na przebieg trasy 7. etapu tegorocznego Tour de Pologne, w piątek 4. sierpnia nasza firma wyjątkowo będzie czynna do godziny 14:00.
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Targi Gardenia 2022 - dziękujemy! Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...