DNI OTWARTE TIN TOURS 2016

W dniach 24-25 listopada 2016 roku miała miejsce kolejna edycja DNI OTWARTYCH w siedzibie naszej firmy. Rokrocznie w tym wydarzeniu biorą udział zarówno kontrahenci, z którymi już od wielu lat współpracujemy, jak i nowi klienci, z którymi nawiązujemy długoterminową współpracę.

W trakcie DNI OTWARTYCH przybyli Goście mieli możliwość zapoznania się z asortymentem ogrodniczym oraz naszą najnowszą ofertą na sezon wiosna - lato 2017.  

Swoją obecnością zaszczycili nas także prof. dr hab. Adam Wojdyła - kierownik Zakładu Ochrony Roślin Warzywnych i Ozdobnych oraz dr inż. Jacek Nowak - kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, którzy chętnie dzielili się z naszymi Kontrahentami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiadali na wszystkie pytania z zakresu ochrony i uprawy roślin.

Na Gości czekały również upominki oraz poczęstunek.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

 

 


 

Czytaj także:
Dni Otwarte 2023 W tym roku ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych. Nasi klienci mieli okazję......»
Zapraszamy na nasze stoisko na targach Gardenia 2023 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
4.08.2023 - skrócone godziny pracy Informujemy, że ze względu na przebieg trasy 7. etapu tegorocznego Tour de Pologne, w piątek 4. sierpnia nasza firma wyjątkowo będzie czynna do godziny 14:00.
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...