Zapraszamy na Targi VITREL 2019

Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Szkła i Ceramiki, artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz VITREL 2019.

Targi odbędą się w Zakopanem w Hotelu Mercure-Kasprowy w dniach 25-27 września 2019.

Stoisko Tin Tours:

Poziom -2
sala KASPROWY
stoisko nr 150

Czytaj także:
WAŻNA INFORMACJA W związku z docierającymi do nas informacjami oświadczamy, że firma Tin Tours sp. z o. o. nie posiada filli w Łodzi......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 21-23.02.2019! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Dzień otwarty 2018 W ostatni piątek 23. listopada 2018 mieliśmy okazję gościć Państwa na kolejnym Dniu Otwartym! Nasi klienci......»
Zapraszamy na dzień otwarty! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...