Praca

AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO:

Magazynier

Miejsce pracy: Brzeszcze, woj. małopolskie

Obowiązki:

  • realizacja zamówień, przygotowanie i pakowanie towaru do wysyłki
  • załadunek i rozładunek dostaw
  • dbanie o prawidłowy obrót dokumentacji zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • samodzielność
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny na umowę zlecenie)
  • pracę od poniedziałku do piątku, dwuzmianową (7:00-15:00, 8:00-16:00)
  • terminowość wynagrodzenia

CV z aktualną klauzulą RODO prosimy składać na adres mailowy rekrutacja@tintours.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu 32 211 02 50.

Praca od zaraz!

Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...