Zapraszamy na dzień otwarty!

SZANOWNI PAŃSTWO !

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który odbędą się:

23 listopada 2018 r.

w siedzibie firmy w Brzeszczach przy ulicy Daszyńskiego 63 w godzinach 8:00-16:00.

Podczas dnia otwartego będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z ofertą ogrodniczą firmy, a w szczególności nowościami na sezon 2019 oraz złożenia zamówień przedsezonowych na szczególnie dogodnych warunkach.
 
Zamówienia złożone w trakcie spotkania będą premiowane dodatkowymi upustami oraz wydłużonymi terminami płatności.


Gośćmi specjalnymi do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 - 16:00 będą prof. dr hab. Adam Wojdyła z Zakładu Ochrony Roślin Ozdobnych i dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Serdecznie zapraszamy!

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w spotkaniu.
 

Czytaj także:
WAŻNA INFORMACJA W związku z docierającymi do nas informacjami oświadczamy, że firma Tin Tours sp. z o. o. nie posiada filli w Łodzi......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 21-23.02.2019! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Dzień otwarty 2018 W ostatni piątek 23. listopada 2018 mieliśmy okazję gościć Państwa na kolejnym Dniu Otwartym! Nasi klienci......»
Zapraszamy na Targi VITREL 2018 Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Szkła i Ceramiki, artykułów do......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...