Targi Gardenia 2022 - dziękujemy!

Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas oferta na sezon wiosna/lato 2023 była dla Państwa atrakcyjna i interesująca.

Wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Czytaj także:
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna......»
Warsaw Home Green Days 2022 - dziękujemy! Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku na targach Warsaw Home Green Days 2022. W czasie......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...