Zapraszamy na Targi Gardenia 2021

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2021, które odbędą się w dniach 4-6 listopada w Poznaniu.

W czasie ich trwania będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę na sezon wiosna/lato 2022.

GARDENIA 2021 - Pawilon 3A, stoisko 18

Czytaj także:
Targi Gardenia 2021 - dziękujemy! Nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury......»
Targi Gardenia 2020 W ostatnich dniach nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 13-15.02.2020! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Dzień Otwarty 2019 Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszym dniu otwartym! W tym roku odbył się on 22 listopada.......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...