Dzień Otwarty 2019

Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszym dniu otwartym! W tym roku odbył się on 22 listopada.

Nasi klienci mieli w tych dniach okazję do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ze szczególnym uwzględnieniem nowości na sezon 2020. Do ich dyspozycji byli nasi goście specjalni prof. dr hab. Gabriel Łabanowski z Zakładu Ochrony Roślin Ozdobnych i dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, którzy służyli swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.

Jak co roku na odwiedzających czekały nasze firmowe upominki i poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Dni Otwarte Tin Tours 2019 Dni Otwarte Tin Tours 2019

Dni Otwarte Tin Tours 2019 Dni Otwarte Tin Tours 2019

Dni Otwarte Tin Tours 2019 Dni Otwarte Tin Tours 2019

Czytaj także:
Targi Gardenia 2020 W ostatnich dniach nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 13-15.02.2020! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Zapraszamy na dzień otwarty! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który......»
WAŻNA INFORMACJA W związku z docierającymi do nas informacjami oświadczamy, że firma Tin Tours sp. z o. o. nie posiada filli w Łodzi......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...