Targi VITREL - Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska

Targi VITREL Jesień 2016 w Zakopanem za nami.
W czasie ich trwania mieliśmy okazję spotkać się z partnerami biznesowymi oraz przedstawicielami innych firm z branży i wymienić swoje doświadczenia. 

Cieszymy się, że nasza oferta wzbudziła duże zainteresowanie wśród kontrahentów biorących udział w targach, z którymi mamy nadzieję na owocną współpracę.

Wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Tin Tours, serdecznie dziękujemy!

Do zobaczenia na kolejnych targach branżowych!

Czytaj także:
Dni Otwarte 2022 Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych Dniach Otwartych 24 i 25......»
Targi Gardenia 2022 - dziękujemy! Po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 2022 Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych......»
Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...