URUCHOMIENIE PRODUKCJI

Na przełomie sierpnia i września 2005 roku firma TIN TOURS Sp. z o.o. uruchamia produkcję specjalistycznych podłoży torfowych z dodatkiem podłoża kokosowego „FLORATIN”.
Receptury dla tych podłoży zostały opracowane lub opiniowane w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach oraz w Instytucie Warzywnictwa w Skierniewicach.

Czytaj także:
Drugie miejsce dla Tin Tours w Konkursie Nowości Ogrodniczych Miło nam oznajmić, że nasze ekologiczne doniczki z włókna......»
Warsaw Home Green Days 2022 - dziękujemy! Dziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku na targach Warsaw Home Green Days 2022. W czasie......»
Zapraszamy na Targi Warsaw Home Green Days! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas targów......»
Targi Gardenia 2021 - dziękujemy! Nasza firma po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...