Dzień otwarty 2018

W ostatni piątek 23. listopada 2018 mieliśmy okazję gościć Państwa na kolejnym Dniu Otwartym!

Nasi klienci mieli okazję do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ze szczególnym uwzględnieniem nowości na sezon 2019. Do ich dyspozycji był nasz gość specjalny dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, który służył swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.

Jak co roku na odwiedzających czekały nasze firmowe upominki i poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

 

Czytaj także:
WAŻNA INFORMACJA W związku z docierającymi do nas informacjami oświadczamy, że firma Tin Tours sp. z o. o. nie posiada filli w Łodzi......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 21-23.02.2019! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Zapraszamy na dzień otwarty! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który......»
Zapraszamy na Targi VITREL 2018 Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Szkła i Ceramiki, artykułów do......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...