Dzień otwarty 2018

W ostatni piątek 23. listopada 2018 mieliśmy okazję gościć Państwa na kolejnym Dniu Otwartym!

Nasi klienci mieli okazję do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ze szczególnym uwzględnieniem nowości na sezon 2019. Do ich dyspozycji był nasz gość specjalny dr inż. Jacek Nowak, kierownik Zakładu Uprawy Roślin Ozdobnych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, który służył swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.

Jak co roku na odwiedzających czekały nasze firmowe upominki i poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

 

Czytaj także:
Zapraszamy na dzień otwarty! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który......»
Zapraszamy na Targi VITREL 2018 Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Szkła i Ceramiki, artykułów do......»
Targi GARDENIA 2018 - fotorelacja Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z targów GARDENIA, w których nasza firma......»
Zapraszamy na Targi Gardenia 22-24.02.2018! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...