Targi GARDENIA 2018 - fotorelacja | Aktualności | Tintours.pl

Targi GARDENIA 2018 - fotorelacja

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z targów GARDENIA, w których nasza firma wzięła udział już po raz kolejny. W czasie ich trwania mieliśmy przyjemność przedstawienia naszej bogatej oferty na sezon wiosna/lato 2018.

Wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko na GARDENIA 2018 serdecznie dziękujemy, a nowych kontrahentów zapraszamy do współpracy!

   

   

   

Czytaj także:
Zapraszamy na Targi Gardenia 22-24.02.2018! Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas......»
Dni otwarte 2017 Po raz kolejny mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszych dniach otwartych! W tym roku odbyły się one w dniach 22......»
Zapraszamy na Dni Otwarte 22-23.11.2017! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dni Otwarte,......»
WYPRZEDAŻ PUDEŁEK Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową pudełek. Oferta jest ważna do końca roku lub do wyczerpania......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...