Zapraszamy na Targi Gardenia 21-23.02.2019!

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy TIN TOURS podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2019, które odbędą się w dniach 21-23 lutego w Poznaniu.

W czasie ich trwania będziemy mieli przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę na sezon wiosna/lato 2019.

GARDENIA 2019 - Pawilon 5, stoisko 58

Czytaj także:
Dzień otwarty 2018 W ostatni piątek 23. listopada 2018 mieliśmy okazję gościć Państwa na kolejnym Dniu Otwartym! Nasi klienci......»
Zapraszamy na dzień otwarty! SZANOWNI PAŃSTWO ! Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który......»
Zapraszamy na Targi VITREL 2018 Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Szkła i Ceramiki, artykułów do......»
Targi GARDENIA 2018 - fotorelacja Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z targów GARDENIA, w których nasza firma......»
Oferta dla domu W kategorii "oferta dla domu" prezentujemy szeroką ofertę koszyków wykonanych z bambusa, rattanu oraz z liści... Oferta dla ogrodu W kategorii "ogród" znajdziecie Państwo szeroki wybór koszy ogrodowych, podpór oraz tyczek bambusowy... Podłoża Floratin Oferujemy różnego rodzaju naturalne podłoża ogrodnicze (kokosowe, kokosowo-torfowe) powodujące szybki wzrost oraz...